Veshjet e Gigi Hadid ndër vite në javët e modës

Veshjet e Gigi Hadid ndër vite në javët e modës

Muajt e modës janë jashtëzakonisht stresues, veçanërisht për modelet. Programet janë të mbushura me orare të hershme thirrjesh, ushtrimesh në skenë, shfaqjeve të pasarelave dhe eventeve, duke lënë pak kohë për të marrë veten – lëre më të vendosin se çfarë të veshin në takimin tjetër.

Gigi Hadid i realizoi 16 shfaqje mbresëlënëse gjatë sezonit vjeshtë / dimër 2020 – duke u nisur midis Nju Jorkut, Londrës, Milanos dhe Parisit për të ecur për Prada, Tom Ford dhe Chanel, njofton Insajderi. Por supermodelja, e cila është në pritje të fëmijës së saj të parë, arriti të kthejë koka me cdo paraqitje të saj gjatë javëve të modës, ndër vite.

2014

2015

2016

2017

2018

2019

2020

 

Burimi: VOGUE