Vetë-aksident në Prizren, vdes një person

Vetë-aksident në Prizren, vdes një person

Një person 68 vjeçar ka vdekur si pasojë e një vetë-ksidenti në fshatin Gjonaj të Prizrenit.

Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Online Insajderi, zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj

Ai tha se mjekët kanë konstatuar vdekjen e viktimës rreth orës 21:43.

“Me datën 24.05.2021 rreth orës 21:15 kemi marr informat për një veta-aksident  me lëndime ku viktima është në automjet dhe automjeti është i rrokullisur. Rreth orës 21:43 patrulla policore informon se mjeku ka konstatuar vdekjen e viktimës për momentin automjeti ende është i rrokullisur”,ka thënë Osmanollaj./Insajderi.com