Vetëm një skuadër shpreh interesim serioz për Gotzen

Vetëm një skuadër shpreh interesim serioz për Gotzen

Kontrata e Mario Gotzes me Borussia Dortmundin skadon në verën e këtij viti dhe lojtari do të largohet si futbollist i lirë.

Media të ndryshme evropiane kanë raportuar për interesimin e shumë skuadrave për t’i marrë shërbimet e mesfushorit ofensivë, me shume ne Insporti.com