Vetëvendosje dhe LDK thërrasin urgjentisht kryesitë e tyre

Vetëvendosje dhe LDK thërrasin urgjentisht kryesitë e tyre

Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës janë duke vazhduar takimin e sontem.

Duket se tashmë dy partitë i kanë përafruar mendimet e tyre për marrëveshjen e bashkëqeverisjes.

Kështu të dy liderët e partive, Albin Kurti dhe Isa Mustafa kanë thirrur për nesër në mbledhje kryesitë e tyre.

Kështu ka mësuar Insajderi ka burime brenda të dy partive./Insajderi.com