Vëzhguesit e LDK-së shpejt ndërrojnë mendje, rikthehen në QNR

Vëzhguesit e LDK-së shpejt ndërrojnë mendje, rikthehen në QNR

Vëzhguesit e Lidhjes Demokratike të Kosovës  janë rikthyer rikthyen në Qendrën e Numërimit të Votave.

Ata nuk pranuan të tregojnë arsyen se pse u rikthyen, meqë më herët kishin dal për shkak se në QNR ka filluar numërimi i votave të ardhura nga Serbia, shkruan Insajderi.

​LDK dhe Nisma tërheqin komisionerët nga Qendra e Numërimit të Votave