Victoria Beckham ka një pyetje për Kim Kardashian

Victoria Beckham ka një pyetje për Kim Kardashian

Kim Kardashian dhe motrat e saj pozuan në një foto si anëtarët e kult grupit Spice Girl.

Si duket fotoja është inspiruar nga ngjyra e re e flokëve të Kim Kardashian, raporton Mirror, shkruan Insajdei.

Fotoja ku të pesë motrat ishin fotografuar si anëtarët e grupit Spice Girls, ishte postuar me mbishkrimin “Spice Girls” nga Kim, ndërsa edhe Khloe, njëra nga motrat kërkonte të dinte se cila personifikonte cilën.

Edhe Victoria Beckham dukej të kishte të njëjten pyetje. Në një koment në Instagram, Posh Spice pyet: “Hey Kim, cila nga ju është Posh?”

Kim nuk I është përgjigjur ende, të paktën jo publikisht./Insajderi.com