VIDEO: Yll Limani na çon në prapaskenat e “A ki me rrejt”

VIDEO: Yll Limani na çon në prapaskenat e “A ki me rrejt”

Yll Limani një nga emrat më konsistent në industrinë e muzikës më 116 prill publikoi një këngë të re të shoqëruar me videoklip, njofton Insajderi.

Në videoklipin e ri ai kthehet si protagonist i veshur me një kostum me temina që na rikthen në epokën e glamurit të viteve të 70-ta.

Kënga pati kritika të mira nga gjithë dëgjuesit dhe këngëtari së fundmi ka publikuar pamje nga prapaskenat e videoklipit.

“Kaq shumë punë, kaq shumë argëtim dhe ia vlejti plotësisht. Faleminderit të gjithëve që e bënë të mundur”, shkruan ai.

Më poshtë mund ta shihni të plotë postimin e tij në Instagram. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yll Limani (@ylllimani)