Videoja me ndërhyrjet e ashpra të Ramosit ndaj Messit është duke bërë xhiron në internet

Videoja me ndërhyrjet e ashpra të Ramosit ndaj Messit është duke bërë xhiron në internet

“El Clasico” po afron dhe çelësi i fitores ndaj Barcelonës është padyshim, ta ndalësh Lionel Messin.

Është një sfidë që Ramos është detyruar ta mbulojë argjentinasin ndër vite, megjithëse 33-vjeçari ka zbatuar ato taktika me shkallë të ndryshme të suksesit. Më shumë në Insport.