Vikend fatal për këngëtaren: arrestohet dhe dërgohet në psikiatri

Baby G arrestohet dhe dërgohet në Spitalin Psikiatrik

Vikend fatal për këngëtaren: arrestohet dhe dërgohet në psikiatri

Nata e kaluar duket të ketë qënë makth për këngëtaren Baby G.

Sipas IndeksOnline, këngëtarja nga Kukësi është kapur me lëndë narkotike prej Policisë së Kosovës.

Duket se vikendi ishte shumë i skajshëm për këngëtaren e cila ishte në gjendje shumë të rëndë.

Baby G u gjet prej policisë pasi kishte përzier shumë lloje drogash dhe në masë të madhe.

Pas arrestimit ajo është dërguar në Reparatin e Psikiatrisë në Prishtinë ku ende ndodhet.

View this post on Instagram

“ I can do it “ repeat after me ?

A post shared by TheLord (@babygee) on