Vildane Zeneli ‘bombastike’ në të brendshme

Vildane Zeneli ‘bombastike’ në të brendshme

Vildane Zeneli ka realizuar një fotosesion në New York pranë fotografit Fadil Berisha.

Dita ditës ajo po zbulon fotografi nga projekti i realizuar së bashku me fotografin shqiptar.

Tani, në Instagram, ajo ka publikuar tre fotografi, ku modelja shfaqet e veshur me të brendshme ngjyrë të bardhë, siper saj një pallto ngjyrë të kuqe, teksa ka ekspozuar këmbët seksi që ka.

Ndryshe, Vildane Zeneli ka vite që jeton në Amerikë, mirëpo lëvizjet drejt Kosovës dhe Shqipërisë nuk mungojnë, ku së fundmi ajo u bë pjesë e një skeçi të Stupcave.