Viktima femër është dërguar për tretman mjekësor, pasi që e njëjta ka deklarua" />

Vjehrri e burri e rrahin një grua në Gjakovë

Vjehrri e burri e rrahin një grua në Gjakovë

Në orët e vona të mbrëmjes së kaluar një grua është rrahur nga burri dhe vjehrri i saj.

Viktima femër është dërguar për tretman mjekësor, pasi që e njëjta ka deklaruar se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti dhe vjehrri.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë arrestuar dhe dërguar në mbajtje, thuhet në raportin e policisë.

Njoftimi i policisë:

Gjakovë 28.07.2018 – 23:20. Viktima femër K/Shqiptare është dërguar për tretman mjekësor, pasi që e njëjta ka deklaruar se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti dhe vjehrri i saj. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë arrestuar dhe dërguar në mbajtje.