Vjosa Osmani sot do ta vizitojë Mitrovicën

Vjosa Osmani sot do ta vizitojë Mitrovicën

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, gjatë ditës së sotshme do ta vizitojë Mitrovicën, NJOFTON Insajderi.

Kjo vizitë e Osmanit, do të fillojë më takim me të rinjtë e qytetit ku do t’i dëgjojë nga afër mendimet, shqetësimet dhe sfidat që kanë të rinjtë në këtë qytet.

Gjatë kësaj vizitën Osmani do të ndalojë edhe në lokacionet e ish Fabrikës se akumulatorëve FAFOS, siç është bërë e ditur nga Kuvendi i Kosovës./Insajderi.com