Vogëlushi në foto është reper i njohur kosovar

Vogëlushi në foto është reper i njohur kosovar

Reperi i njohur shqiptar, Buta feston sot ditëlindjen dhe kjo u bë e ditur përmes një postimi të publikuar në Instagram.

Ai ka publikuar një fotografi kur ka qenë i vogël dhe u tregon fansave se sot ka mbushur plot 24 vite jetë.

“24”, ka shkruar ai.

Reperi, së fundmi ka lansuar mixtape ‘Vjeshtë-Dimër”, ndërsa publikoi edhe disa videoklipe.

View this post on Instagram

24

A post shared by Buta (@bashbuta) on