“Vogue” përzgjedhë motrat Lipa si vajzat më me stil

“Vogue” përzgjedhë motrat Lipa si vajzat më me stil

Përveç muzikës, Dua Lipa konsiderohet edhe një si një ikonë mode falë stilit të saj të veçantë, por larg saj nuk qëndron as motra e më e vogël Rina Lipa.

Të dy motrat u përzgjodhën si vajzat më me stil të javës nga prestigjiozja “Vogue”, njofton Insajderi.

Sipas revistës së modës, Dua Lipa ka qenë e zjarrtë përgjatë gjithë javës që lamë pas due na servirur disa veshje të bukura. Po këngëtarja nuk është e vetmja e familjes Lipa që po bie në sy për stilin e saj – Rina Lipa nuk është më vetëm motra e vogël por dalë ngadalë po merr hapat e të qenit një ikonë mode.

Të tjerë të famshëm që kapi radari i Vogue për modën ishte, FKA Twigs, Tracee Ellis Ross dhe Kim Kardashian ndër të tjerë. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by rina (@rinalipa)