Neymar e dëshiron Messin tek PSG

Neymar e dëshiron Messin tek PSG

Ylli i PSG-së, Neymar pritet të vazhdojë kontratën me PSG-në.

Por, ai ka një kusht që Lionel Messi të transferohet tek kampioni francez, transmeton Mundo Deportivo.

Messi dhe Neymar kanë luajtur bashkë tek Barcelona, ku në vitin 2015 arritën ta fitonin Ligën e Kampionëve. /Insajderi.com