Voton Vlora Çitaku

Voton Vlora Çitaku

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku ka bërë të ditur se është në Kosovë dhe ka dalë në votime, njofton Insajderi.

Çitaku në Facebook ka publikuar një fotografi para shkollës “Faik Konica” në Prishtinë.

E njëjta ka thënë se duhet që qytetarin t’i marrin maskat, si masë mbrojtëse kundër COVID 19.

Gjithashtu, edhe masat kundër temperaturave të ftohta./Insajderi.com