Vrasje në Elbasan, 40-vjeçari ekzekutohet me armë

Vrasje në Elbasan, 40-vjeçari ekzekutohet me armë

Kanë ndodhur një vrasje me armë zjarri në qytetin e Elbasanit, ku sipas informacioneve të para është vrarë një 40 vjeçar me inicialet E.R, njofton Insajderi.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen 28 nëntori.

Viktima ka qenë edhe më parë e njohur nga policia si person me vepra penale.

Aktualisht njësitet RENEA dhe FNSh i janë vënë në ndihmë policisë për kapjen e vrasësve./Insajderi.com