Vrasje në tentativë në Prishtinë

Vrasje në tentativë në Prishtinë

Policia raporton se gjatë ditës së djeshme një person është ankuar se një i dyshuar ka nxjerr armën dhe ka shkrep një fishekë.

Policia në vendin e ngjarjes ka konfiskuar një gëzhojë. Rasti ka ndodhur  në rrugën “Mic Sokoli” në Prishtinë rreth orës 17:00.

Me urdhër të prokurorit është bastisur shtëpia e të dyshuarit por nuk është gjetur asgjë. Policia raporton se rasti është nën hetime. /Insajderi.com