Vrasje në tentativë në Prizren

Vrasje në tentativë në Prizren

Janë arrestuar dy persona të dyshuar në Prizren pasi që gjatë një fjalosje me njëri tjetrin, njëri nga të dyshuarit e ka sulmuar fizikisht duke therur me thikë viktimën

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësore, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Me vendim të prokurorit dy të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje. /Insajderi.com