Vrasje në Tiranë

Vrasje në Tiranë

Një vrasje ka ndodhur në orët e pasdites në Tiranë, në zonën e Bathores, njofton Insajderi.

Deri më tani mësohet se krimi dyshohet se ka ndodhur brenda në familje. Ndërkohë që priten të zbardhen detaje të reja nga ngjarja.

Në raportin e policisë thuhet:

“Më datë 15.09.2020, rreth orës 17:40, në Bathore, në rrugën “Apollonia”, pas një konflikti të çastit, për motive ende të paqarta dyshohet se shtetasi A.T., ka vrarë me armë zjarri kunatën e tij, shtetasen J.H”.

Menjëherë forca të shumta policie kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë rrethuar zonën ku vijon krehjen e zonës për kapjen e autorit. Gjithashtu është ngritur Grupi hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë po vijon puna për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./Insajderi.com