Vriten katër persona në Velipojë

Vriten katër persona në Velipojë

Katër persona janë vrarë mesnatën e së dielës në Velipojë të Shqipërisë.

K. F 59 vjeç, X. G. 25 vjeç, E.G. 38 vjeç dhe M. Z. 20 vjeç – janë viktimat, sipas Policisë së Shqipërisë.

Ngjarja ka ndodhur në ora 01:30, transmeotn Insajderi.

Pos të vrarëve janë edhe dy të plagosur në këtë ngjarje tragjike.

Dyshohet se sherri ka nisur për hapësirën e plazhit pas një konflikti të çastit i cili eskaloi me përdorimin e armës së zjarrit. /Insajderi.com