fbpx

Vrasje në një kazino në Lipjan, humb jetën 36 vjeçari

Vrasje në një kazino në Lipjan, humb jetën 36 vjeçari

Një person është gjuajtur për vdekje në një kazion në Lipjan. Rastin për Insajderin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë në rajonin e Prishtinës, Agron Borovci.

Ende nuk dihen motivet e kësaj vrasje dhe rrethanat në të cilat ka ndodhur.

Policia po kryen hetimet në vendin e ngjarjes.

Dokumenatrin “Biznesi i grabitjeve” mund ta shihni duke klikuar këtu.