Vushtrri, godet këmbësoren dhe largohet nga vendi i ngjarjes

Vushtrri, godet këmbësoren dhe largohet nga vendi i ngjarjes

Të mërkurën, në Vushtrri një person ka goditur me veturë një grua e cila ishte duke lëvizur në skaj të rrugës dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e së mërkurës, ku raportohet se një grua përderisa ishte duke ecur në skaj të rrugës është goditur me një veturë në lëvizje, ndërkaq i dyshuari ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Viktima është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK dhe sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë.