Wes Nelson nuk ka kohë për vajza – ai është duke punuar që të bëhet milioner

Wes Nelson nuk ka kohë për vajza – ai është duke punuar që të bëhet milioner

Wes Nelson është tashmë një milioner – por nuk do ta shpenzojë pasurinë e tij për vajzat dhe takimet me to.

Ylli i Love Island është hapur për jetën e tij që kur u largua nga shfaqja hit e TV dy vjet më parë.

Ai thotë se tashmë pasuria e tij ka shtatë shifra por nuk do të ndalet këtu.

Wes dhe Arabella Chi përfunduan lidhjen e tyre pas nëntë muajsh së bashku në fillim të karantinës.

Hendeku i tyre gjashtë vjeçar i moshës ishte një faktor kontribues, u pohua në prill dhe ai nuk ka filluar të bëhet pjesë e aplikacioneve që kur u bë beqar.

Ish-inxhinieri bërthamor nuk po ngutet për të gjetur dashuri – por tha që ai arriti statusin e milionerit kur ishte 21 vjeç.

Duke folur për The Sun të dielën, ai tha: “Tani nuk jam përqendruar vërtet tek vajzat apo lidhjet romatike. Unë thjesht dua të përqendrohem në karrierën time.

“Vajzat dhe miqt, vijnë dhe shkojnë”.

“Të gjithë miqtë e mi e kuptojnë nevojën time për të qenë vetëm dhe të fokusohem në të ardhmen. Në të vërtetë nuk më shqetëson që jam single për momentin dhe jam mjaft i lumtur vetëm duke punuar në karrierën time”./Insajderi.com