Xhaka ia kthen fjalën Wengerit – këto janë pamjet

Xhaka ia kthen fjalën Wengerit – këto janë pamjet

Ndeshja kundër Milanit prodhoi spektakël në fushë, ndërsa kamerat kanë kapur një moment interesant.

Futbolliti me origjinë shqiptare, Granit Xhaka, që luan për Arsenalin, provoi të gjente golin me një goditje nga distanca, por topi përfundoi shumë larg portës.

Për ti parë shkëmbimet e Arsene Wenger dhe Granit Xhakës, Klikoni Këtu: