Xhaka ishte në takim me këta dy persona – pritet të merret vendimi për të

Xhaka ishte në takim me këta dy persona – pritet të merret vendimi për të

Trajneri i Arsenalit, Unai Emery, dhe drejtori teknik Edu, janë takuar me mesfushorin Granit Xhaka pas reagimit të ashpër të kapitenit në ndeshjen e së dielës ndaj Crystal Palacet.

Kapiteni Xhaka u fishkëllye nga tifozët vendas teksa zëvendësohej në barazimin 2:2 në Emirates.

Ai reagoi ashpër duke fyer tifozët e duke u larguar drejt tunelit duke hedhur shiritin e kapitenit e duke hequr fanellën.

Lexoni më shumë