Xhaka vs Rashica në ‘Fadil Vokrri’, Graniti e ka një mesazh të rëndësishëm

Xhaka vs Rashica në ‘Fadil Vokrri’, Graniti e ka një mesazh të rëndësishëm

Më 15 qershor në Prishtinë do të zbarkojnë yjet shqiptare të futbollit, Granit Xhaka dhe Milot Rashica.

Dy futbollistët nga Kosova që janë duke arritur suksese në arenën ndërkombëtare, do të vijnë në Prishtinë për të zhvilluar një ndeshje miqësore për nder të 20-vjetorit të çlirimit të kryeqytetit.

Kështu ka bërë të ditur kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti përmes një konferencë për media.

Lexoni njoftimin e rëndësishëm të Xhakës për ndeshjen