Xhensila – më në fund – zbulon se me çka po merrej

Xhensila – më në fund – zbulon se me çka po merrej

Para disa javësh, Xhensila Myrtezaj, paralajmëroi se ka filluar të merret me një projekt të ri.

Por, nuk ka të bëjë me muzikë.

Sipërmarrja lidhet me industrinë e kozmetikës dhe do të sjellë në treg produkte për kujdesin ndaj lëkurës.

Artistja bëri të ditur përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram duke shpërndarë videoklipin e parë të promovimit të linjës.

“Silabel” mbanë emrin faqja zyrtare në Instagram ku mund të bëhen porosit derisa produktet do të jenë me emrin “SILA”.

Këngëtarja zbuloi se linja e produkteve do të jetë në treg më 9 qershor. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Silabel (@silabelofficial)