Xherdan Shaqiri me mesazh emocional për dy legjendat e Bayern Munich

Xherdan Shaqiri me mesazh emocional për dy legjendat e Bayern Munich

Xherdan Shaqiri ua ka uruar gjithë të mirat ish-bashkëlojtarëve te tij te Bayern Munich, Franck Ribery dhe Rafinha, të cilët e kanë konfirmuar largimin nga gjiganti i Bundesligës në fund të këtij sezoni.

Ribery dhe Rafinha do t’i thonë lamtumirën Bayern Munichut në fund të këtij sezoni, pas një dekade në klub, më shumë në Insporti.com.