Yll Limani publikoi këngën e re dhe është dashuri në dëgjim të parë

Yll Limani publikoi këngën e re dhe është dashuri në dëgjim të parë

Yll Limani një nga emrat më konsistent në industrinë e muzikës ka finalizuar një këngë të re të shoqëruar me videoklip që u lansua sot, njofton Insajderi.

Në videoklipin e ri ai kthehet si protagonist i veshur me një kostum me temina që na rikthen në epokën e glamurit të viteve të 70-ta.

Kënga titullohet “A ki me rrejt” dhe mund ta ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Insajderi.com