Yll Limani sjell “Nuk po kalojka”

Yll Limani sjell “Nuk po kalojka”

“Nuk po kalojka” është titulli i këngës më të re të Yll Limanit, të cilën e ka publikuar me videoklip.

Çifti i njohur, Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku, qëndrojnë prapa kësaj kënge me muzikë dhe tekst.

Sa i përket produksionit dhe orkestrimit, është kujdesur Darko Dimitrov.

“Aida Baraku dhe Armend Rexhepagiqi, faleminderit për këtë këngë të shpirtit. Darko Dimitrov faleminderit për punën dhe durimin tënd”, ka shkruar Ylli në një postim në Instagram.

Për anën vizuale të këtij projekti është angazhuar produksioni Imagine Films.