Ylli i “Home Alone” bëhet 40 vjeç dhe na bën të ndjejmë sa shpejt ka kaluar koha

Ylli i “Home Alone” bëhet 40 vjeç dhe na bën të ndjejmë sa shpejt ka kaluar koha

Aktori i famshëm Macaulay Culkin ka përdor Twitterin për të na ballafaquar me një fakt të tmerrshëm në ditën e lindjes së tij.

“Hej, njerëz a doni të ndiheni të plakur? Unë kam mbushur 40 vjeç. Ska gjë.”

 

Kështu kishte shkruar ai në postimin në Twitter, ku na ballafaqon me kalimin e shpejtë të kohës, raporton CNN, shkruan Insajderi

Culkin ishte 10 vjeç kur filmi në të cilin ai luan rolin kryesor “Home Alone” u lansua dhe publiku kurrë nuk ndaloi së pari atë si karakterin Kevin McCallister./Insajderi.com