Ylli i Liverpoolit e godet në kokë Messi

Ylli i Liverpoolit e godet në kokë Messi

Liverpooli ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Barcelonës. Golin e ka shënuar sulmuesi Divock Origi për rezultatin 1:0, raporton Insporti.com.

Disa minuta para se Origi të shënonte golin, mbrojtësi skocez i Liverpoolit, Andre Robertson e shtyu Messin për koke, gjatë kohës sa ishte i shtrirë në tokë.

Këtë situatë nuk e panë gjyqtarët e ndeshjes dhe ndeshja vazhdoi.Rezultati i përgjithshëm nga të dy ndeshjet është 3:1 në të mirë të Barcelonës. /Insporti.com/