Ylli i Përfaqësueses së Kosovës: Do të luftojmë bashkë deri në vdekje

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës: Do të luftojmë bashkë deri në vdekje

Mbrojtësi i Kosovës, Fidan Aliti është shprehur se ai dhe bashkëlojtarët e tjerë në përfaqësuese do të luftojnë së bashku deri në vdekje për t’u kualifikuar në EURO 2020.

Kosova u mposht të martën në udhëtim te Anglia me rezultat 5:3 në kuadër të grupit A të kualifikimeve për Kampionatin Evropian, humbje kjo që i zbriti verdhekaltrit në vendin e tretë në tabelë, më shumë në Insporti.com.