fbpx

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës flet për mos grumbullimin dhe rikthimin nga lëndimi

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës flet për mos grumbullimin dhe rikthimin nga lëndimi

Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll ka gati listën me basketbollistët për ndeshjen me Rumaninë që do të zhvillohet këtë muaj.

Selektori i ekipit të Kosovës në basketboll, Damir Mulaomerovic, gjatë ditës së djeshme e publikoi listën e gjerë me basketbollistët për këtë ndeshje, shkruan Insporti

Me Rumaninë, Kosova do të ndeshet më 24 shkurt në kuadër të parakualifikimeve për Eurobasket 2021, në kuadër të grupit B.

Risitë e Mulaomerovicit për këtë takim janë Besnik Azemi, Rron Grapci, Arian Qallaku, Edmond Azemi, Samir Zekiqi dhe Malcolm Armstead.

Lajmin e plotë mund ta lexoni në Insporti