Ylli i United rrëfen frikën, udhëtimin 14 orësh dhe ankthin e pritjes së rezultateve për koronavirus

Ylli i United rrëfen frikën, udhëtimin 14 orësh dhe ankthin e pritjes së rezultateve për koronavirus

Portieri i Manchester United, Sergio Romero, ka deklaruar se është testuar për koronavirus, por që rezultatet e testit kanë dalur negativ, më shumë në Insporti.com.