Young Zerka humb personin e dashur

Young Zerka humb personin e dashur

Këngëtari shqiptar, Young Zerka ka humbur një person të dashur.

Tezja e tij ka ndërruar jetë, dhe lajmin e bëri të ditur vetë ai përmes një postimi.

“U prefsh në paqe teze Marika..”, ka shkruar ai.
Ndërsa, në postim kanë filluar ta ngushllojnë miqtë dhe të kolegët e tij.
Ushqimet më të preferuara gjatë karantinës