Youtuber-i i famshëm akuzohet për sulm seksual – një vajzë rrëfen në detaje situatën

Youtuber-i i famshëm akuzohet për sulm seksual – një vajzë rrëfen në detaje situatën

Ylli i TikTok, Justine Paradise, 24 vjeçare, thotë se YouTuber-i Jake Paul e sulmoi atë seksualisht në shtëpinë e tij në Los Angeles.

Paradise – e cila ka më shumë se 524,000 ndjekës në TikTok – sipas “Insider” tha se ajo u takua me Paul, i cili është gjithashtu 24 vjeçar, në korrik të vitit 2019 në shtëpinë Team 10 në California, ku ai dhe disa miq jetonin, njofton Insajderi.

Në një video 20-minutëshe në YouTube, ajo tha se shkoi në shtëpinë e Team 10 me miqtë disa herë pasi u ftua së pari atje në qershor të 2019-tës. Ajo tha se kaloi kohë me Paul dhe miqtë e tij ndërsa ata regjistronin video në studion e tij.

Historia e saj u përqendrua në ngjarjet që ajo tha se ndodhën në qershor dhe korrik të atij viti, gjatë së cilës ajo tha se shkëmbeu mesazhe me Paul.

Parajsa tha që Pauli veproi në mënyrë të çuditshme përreth saj dhe madje i shkruante mesazhe kur ishin në të njëjtën dhomë.

“Thjesht po supozoj se ai gjithnjë merrte atë që dëshironte dhe kurrë nuk u desh të ndërtonte aftësi shoqërore dhe të fliste me njerëzit, si vajzat hedhin veten tek ai”, tha ajo. “Ai shkonte me vajza në dhomën e tij, shumë vajza të ndryshme çdo ditë”.

Ajo përshkroi si një herë Paul e tërhoqi atë në një cep dhe filloi ta puthte para miqve të tij, gjë që ajo tha se nuk e bënte të ndihej rehat në fillim.

Por ajo filloi të ndihej e parehatshme, tha ajo, kur Paul e çoi lart, “e çoi në shtratin e tij” dhe u hipi mbi të.

Ajo citoi Paul-in të thoshte: “Nëse asgjë nuk do të ndodhë, çfarë kuptimi ka?”

“Seksi është shumë i veçantë dhe shumë i rëndësishëm për mua”, tha Paradise.

Ajo tha se Paul e kapi fytyrën e saj dhe e detyroi atë për të kryer seks oral dhe vazhdoi ta prekte atë në “vende”, pavarësisht se ajo tha jo shumë herë.

“Unë nuk mund t’i them atij të ndalet”, tha ajo. “Ai thjesht u fut në mua, ai nuk kërkoi pëlqim ose asgjë. Kjo nuk është në rregull. Në asnjë nivel nuk është në rregull”.

Ajo nuk kishte rrëfyer më parë historinë e saj sepse tha se nuk ishte e sigurt nëse i lejohej madje të fliste për këtë pasi nënshkroi një marrëveshje mosdeklarimi – e cila tha se kërkohej nga të gjithë mysafirët që hynin në shtëpinë e Paulit. /Insajderi.com