Këngëtarja Zanfina Ismajli është njëra nga këngëtaret e cila publikon foto dhe video të shumta në rrjete sociale.
Ajo është aktive në llogari" />

Zanfina Ismajli provokuese në imazhin e fundit

Zanfina Ismajli provokuese në imazhin e fundit

Këngëtarja Zanfina Ismajli është njëra nga këngëtaret e cila publikon foto dhe video të shumta në rrjete sociale.

Ajo është aktive në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ku ndan postime me ndjekësit e saj.Së fundi, ka publikuar një imazh ku shihet se ka ekspozuar gjoksin e saj.

Zanfina, ka marrë komente të shumta nga fansat e saj.Shikojeni imazhin e publikuar nga këngëtarja: