Zbulohen të dhëna nga certifikata e vdekjes së bashkëshortes së John Travolta-s

Zbulohen të dhëna nga certifikata e vdekjes së bashkëshortes së John Travolta-s

Certifikata e vdekjes së Kelly Preston zbulon se aktorja vdiq në shtëpinë e familjes së saj në Florida pas betejës së saj të fshehtë me kancerin e gjirit, raportoi Us Weekly, transmeton Insjaderi.

John Travolta, 66 vjeçar, zbuloi më parë se gruaja e tij vdiq në 12 korrik në moshën 57 vjeçare. Certifikata e vdekjes thoshte se ajo kremua në Brooksville, Florida, sipas Us Weekly.

Preston la pas bashkëshortin dhe fëmijët Ella, 20 vjeçare dhe Benjamin, 9 vjeçar. Çifti ishin gjithashtu prindër të djalit Jett, i cili vdiq në vitin 2009 pas një sulmi. /Insajderi.com

Kelly Preston Shares Video of John Travolta with Kids Ella and Benjamin |  PEOPLE.com