Zbulohet i dashuri sekret i Rita Orës

Zbulohet i dashuri sekret i Rita Orës

Rita Ora ka zbuluar mbrëmë të dashurin e saj të ri, përderisa kishte dalë për tu argëtuar deri në katër të mëngjesit.

Për muaj të tërë kanë qarkulluar thashethëme se Rita ka një të dashur të ri, raporton Daily Star, shkruan Insajderi.

Burime të afërta me kënëgtare kanë insistuar se ajo ka filluar një lidhje serioze me regjisorin e videove muzikore Romain Gavras.

Sipas këtyre burimeve, ata kanë filluar lidhjen që nga fillimi i karantinës dhe se kjo lidhje është duke u intensifikuar secilën herë e më shumë./Insajderi.com