Zbulohet oferta e Milanit për Ibrahimovicin

Zbulohet oferta e Milanit për Ibrahimovicin

Milani i ka ofruar Zlatan Ibrahimovicit një kontratë prej gjashtë muajsh me mundësi vazhdimi edhe për një vit tjetër me një pagë prej 6 milionë eurove.

38-vjeçari do të largohet nga LA Galaxy në fund të këtij viti dhe një rikthim në Milan duket shumë i mundshëm. Më shumë në Insport.