Zbulohet surpriza e madhe romantike e Feros dhe Arbenitës

Zbulohet surpriza e madhe romantike e Feros dhe Arbenitës

Arbenita dhe Fero janë një nga çiftet më të dashura të shoëbizit shqiptar.

Ata duken mjaft të dashuruar me njëri tjetrin dhe këtë e tregojnë fotot e shumta që çifti ndan me ndjekësit në rrjetet sociale.

Së fundmi na kanë treguar se lidhja e tyre është më serioze se kurrë pasi Fero është prezantuar dhe me familjarët e modeles simpatike.

Ndërkohë që siç kemi vënë re nga Instagram-et e tyre, ata janë nisur me pushime në Kretë të Greqisë.

Gjatë qëndrimit të tyre atje, në një video live në Instagram, Arbenita u shpreh se ajo dhe Fero do të sjellin një surprizë këto ditë dhe tashmë është zbuluar se bëhet fjalë për një këngë të reperit që do të vijë nën titullin “Ride or Die”.

Xhirimet kanë filluar dhe nëpërmjet një fotoje në instastory, Fero na ka treguar se si do të duket Arbenita.