Zeneli paralajmëron kthimin e shpejtë

Zeneli paralajmëron kthimin e shpejtë

Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës Arbër Zeneli duket se është duke u rikuperuar në afate kohore dhe rikthimi i tij në fushë parashihet të ndodhë shumë shpejt.më shumë në Insporti.com