Zhduket e mitura nga Fushë Kosova

Zhduket e mitura nga Fushë Kosova

Një e mitur nga Fushë Kosova është në polici si e zhdukur, njofton Insajderi.

Rastin e ka raportuar nëna e saj, njofton policia.

“Lagjja 28, Fushë Kosovë 18.06.2021,10:00.  Ankuesja femër kosovare ka njoftuar se më datën e lartcekur nga shtëpia është larguar vajza e saj e moshës së mitur e cili deri më tani nuk është kthyer në shtëpi dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë./Insajderi.com