Zhduket një 21 vjeçar nga Prishtina – Kërkohet ndihmë për ta gjetur

Zhduket një 21 vjeçar nga Prishtina – Kërkohet ndihmë për ta gjetur

21 vjeçari Eralb Krasniqi është raportuar si i zhdukur, njofton Insajderi.

Sipas familjarëve personi në fjalë vuan nga një sëmundje e lehtë mentale.

Lajmin e ka bërë të ditur Ridvan Tahiri, i cili në mënyrë vullnetare angazhohet për kërkimin e personave të deklaruar si të zhdukur.

“Dyshohet që lëvizë pjesën e qytetit Bregu i Diellit dhe Ulpianë. Grupi i Kërkim-Shpëtimit nga Vullnetarët jemi në pritje për leje veprimi nga Policia e Kosovës për të filluar kërkimet”, ka njoftuar Tahiri./Insajderi.com

Image may contain: 1 person, closeup and indoor