Zhduket një e mitur në Gjakovë

Zhduket një e mitur në Gjakovë

Një e mitur nga Gjakova është zhdukur të martën.

Rastin në polici e ka raportuar babai i saj, njofton Insajderi.

“Gjakovë, 20.07.2021 – 18:00. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se e bija e tij viktima femër kosovar (e mitur), është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Rasti nën hetime./Insajderi.com