Zhduket një grua në Pejë

Zhduket një grua në Pejë

Policia e Kosovës ka njoftuar së një grua është zhdukur në Pejë, shkruan Insajderi.

Rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 13:00, ku motra e saj ka njoftuar së e njëjta është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend-ndodhjen e saj.

Njësiti policorë është duke kryer hetime ne lidhje me rastin.

Një femër kosovare ka njoftuar se motra e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri  për vend-ndodhjen e saj. Njësitet policore janë duke kryer hetime lidhur me rastin”, thuhet në raportin 24 orësh të PK-së./Insajderi.com