Zhduket një vajzë e mitur në Prizren

Zhduket një vajzë e mitur në Prizren

Një vajzë e mitur është raportuar e zhdukur gjatë ditës së djeshme në Prizren, bënë të ditur Policia e Kosovës.

Rastin për policinë e kishte raportuar nëna e saj, e cila kishte thënë se  vajza e saj e mitur ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer.

Njësitë policore janë duke hetuar rastin./Insajderi.com