Zhduket një vajzë në Podujevë

Zhduket një vajzë në Podujevë

Ka humbur një vajzë në Podujevë pasi që është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më, njofton Insajderi.

Rasti është raportuar nga babai i vajzës. Ndërkohë, policia thotë se po heton rastin./Insajderi.com